هراز نیوز هدیه مازندرانی ها به ایرانیان

با استعانت از پروردگار متعال سایت خبری تحلیلی هراز نیوز همزمان با فرارسيدن سالروز ولادت منجی عالم بشریت حضرت حجت (عج)  در تیرماه سال 1390 راه‌‌اندازي شد  

مشی رسانه‌‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه تلاش می کنند تا بارعایت انصاف تابلویی شفاف  از خواسته های مردم را در برابر مسئولان به تصویر بکشند و فارغ از جناح بندی ها با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و ابعاد مبهم  وقایع ،رویدادها و حوادث را تبیین کنند .  

این مجموعه  نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌هاو عملکرد مسئولان را حق مردم شریف ایران دانسته و حق پرسشگری ایرانیان را به عنوان ولی نعمتان این کشور و وظیفه پاسخگویی مسئولان را به عنوان خدمتگزاران با جدیت دنبال می‌کند و تا پاسخگویی مسئولان  به پرسش های حق مدارانه مردم  از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد .تمام سعی ما بر این است که  در امر اطلاع‌رسانی مستقل وشفاف عمل نماییم و از هیچ گروه ، دستگاه و شخصیتی تاثیر نپذیریم ،در این مسیر  پيشرفت، سربلندي و سعادت كشور را مراقبت از منافع ملي، مصالح مردم و باورهاي ايماني در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی ، آرمان‌های انقلاب اسلامی ، امام راحل ، شهیدان و ولایت فقیه مي‌دانيم. هراز نام رودی خروشان در شمال ایران می باشد که از دامنه های زیبای البرز سرچشمه می گیرد ودر مسیری پر پیچ و خم به دریای خزر می پیوندد و دریایی می شود .  

این رود پرخروش از دل کوههای راست قامت ،همچون دماوند و از زلال چشمه هایی پاک می جوشد و هر مانعی را برای رسیدن به دریای حقیقت از پیش رو بر می دارد . هرازنیوز هم ایستا و ساکن نیست و همچون هراز پرخروش ، پرتحرک ، زلال و پاک و نماد پویایی و تحول در امر اطلاع رسانی خواهد بود .    

مخاطبین ما همه مردم عزیز ایران اسلامی هستند ما هراز نیوز را هدیه ای رسانه ای از سوی مردم مازندران به تمامی ایرانیان می دانیم .

مخاطبان هرازنیوزمي توانند انتقادات ، پيشنهادات ، اخبار و مقالات خود را در قسمت "ارتباط با ما" و info@haraznews.com  ارسال نمايند.    

  

شماره تماس برای درج آگهی  09117364859   

 

شماره تماس برای ارسال اخبار فوری 09117772034